Jdi na obsah Jdi na menu

...pracuju jak ďas......momenťour strpeníčka....skener stávkuje.....asi si vezmu dovolenou................uf  - tak zatím jen pár - www seymon estranky cz

VÝSTAVY - bohužel některé dokumenty se nedochovaly

    PUDL TRPASLIČÍ ČERNÝ
10.05.1980 oblastní Rokycany - BLACK CHABÉMA Carova - dorost - VN1
17.05.1980 krajská Plzeň - BLACK CHABÉMA Carova - dorost - VN1
18.05.1980 národní České Budějovice - BLACK CHABÉMA Carova - dorost - VN1, VT
24.05.1980 speciální Praha - BLACK CHABÉMA Carova - dorost - VN1, VT, Nej.fena ze tříd      dorostu
08.06.1980 krajská Tábor - BLACK CHABÉMA Carova - dorost - VN
24.08.1980 speciální Třinec - BLACK CHABÉMA Carova - mladých - V1, VT, Nej.fena tř. mladých výstavy
31.08.1980 speciální Karlovy Vary - BLACK CHABÉMA Carova - mladých - V
06.09.1980 oblastní Most - BLACK CHABÉMA Carova - mladých - V2
13.09.1980 speciální Hradec Králové - BLACK CHABÉMA Carova - mladých - V1, VT, Nej.fena třídy mladých
03.05.1981 speciální Plzeň - BLACK CHABÉMA Carova - - V
31.05.1981 oblastní Vysoké Mýto - BLACK CHABÉMA Carova - vítězů - V1, VT
04.10.1981 Bratislava - BLACK CHABÉMA Carova - - V2
21.05.1983 speciální Plzeň - BLACK CHABÉMA Carova - - V
15.10.1988 speciální Plzeň - BLACK CHABÉMA Carova - veteránů - V1, VT
28.10.1989 speciální Plzeň - BLACK CHABÉMA Carova - veteránů - V1, VT
13.10.1990 speciální Plzeň - BLACK CHABÉMA Carova - veteránů - V1, VT

     KOČKA PERSKÁ STÍNOVANÉ CAMEO
11.08.1983 speciální Plzeň - ADELAIDE Lucior - mladých - VD1


     SIBERIAN HUSKY
07.05.1989 krajská Plzeň - ISEYIN Dortýn - mladých - V1, VT
10.06.1989 oblastní Rokycany - ISEYIN Dortýn - mladých - V
17.02.1990 oblastní Praha - ISEYIN Dortýn - otevřená - V
31.03.1990 oblastní České Budějovice - ISEYIN Dortýn - otevřená - V1, VT, OV
07.04.1990 speciální Praha - ISEYIN Dortýn - otevřená - V
06.05.1990 krajská Plzeň - ISEYIN Dortýn - otevřená - V3
19.05.1990 oblastní Domažlice - ISEYIN Dortýn - vítězů - V1, VT, OV
06.07.1990 světová Brno - ISEYIN Dortýn - otevřená - V
18.05.1991 krajská Plzeň - ISEYIN Dortýn - vítězů - V1, VT, KV
08.06.1991 oblastní Rokycany - ISEYIN Dortýn - V1, VT, OV
16.05.1992 krajská Plzeň - GOOD LEADER Děti severu - dorost - VN1, VT
16.05.1992 krajská Plzeň - GREAT GARBO Děti severu - dorost - VN1,  VT
13.06.1992 oblastní Rokycany - GOOD LEADER Děti severu - mladých - V1, VT
13.06.1992 oblastní Rokycany - GREAT GARBO Děti severu - mladých - V1, VT
20.06.1992 oblastní Domažlice - BALLADI ARTEMIS Iowa Indiana - dorost - VN1
20.06.1992 oblastní Domažlice - GOOD LEADER Dšti severu - mladých - V1, VT
15.05.1993 krajská Plzeň - GOOD LEADER Děti severu - otevřená - V
15.05.1993 krajská Plzeň - BALLADI ARTEMIS Iowa Indiana - otevřená - V2
12.06.1993 oblastní Rokycany - BALLADI ARTEMIS Iowa Indiana - otevřená - V1, VT
12.06.1993 oblastní Rokycany - GOOD LEADER Dšti severu - vítězů - V1, VT, OV
10.07.1993 oblastní Klatovy - BALLADI ARTEMIS Iowa Indiana - otevřená - V1, VT, OV
10.07.1993 oblastní Klatovy - GOOD LEADER Děti severu - vítězů - V1, VT
10.07.1993 oblastní Klatovy - BRODARICA AELSEI Iowa Indiana - otevřená - V2
02.04.1994 speciální Praha - CATEYUKK KEA Unalaska - juniorů - V2
02.02.1994 speciální Praha - BRODARICA AELSEI Iowa Indiana - otevřená - V
01.05.1994 mezinárodní České Budějovice - BALLADI ARTEMIS Iowa Indiana - otevřená - V
01.05.1994 mezinárodní České Budějovice - BRODARICA AELSEI Iowa Indiana - otevřená - V
14.05.1994 krajská Plzeň - D´IDABEL AYWOOD Iowa Indiana - dorost - VN
14.05.1994 krajská Plzeň - CATEYUKK KEA Unalaska - mladých - V2
14.05.1994 krajská Plzeň - BALLADI ARTEMIS Iowa Indiana - vítězů - V1, VT
14.05.1994 krajská Plzeň - DEX´EN INGAL Unalaska - mladých - V2
14.05.1994 krajská Plzeň - BEACH GEP Unalaska - otevřená - V3
14.05.1994 krajská Plzeň - BRODARICA AELSEI Iowa Indiana - otevřená - V1, VT
14.05.1994 krajská Plzeň - ISEYIN Dortýn - vítězů - V2
11.06.1994 oblastní Rokycany - CATEYUKK KEA Unalaska - mladých - V2
11.06.1994 oblastní Rokycany - BRODARICA AELSEI Iowa Indiana - otevřená - V1, VT
20.05.1995 krajská Plzeň - FA HOPE ALAKANUK Iowa Indiana - dorost - VN
20.05.1995 krajská Plzeň - CATEYUKK KEA Unalaska - otevřená - V
20.05.1995 krajská Plzeň - D´IDABEL AYWOOD Iowa Indiana - otevřená - V
06.04.1996 speciální Praha - GEPARDIC CHEET Iowa Indiana - junior - V
06.04.1996 speciální Praha - CATEYUKK KEA Unalaska - otevřená - V
06.04.1996 speciální Praha - ROCKJ Chucky - veteránů - V1, VT, Klub.Vít.Veteránů, Nej.veterán
06.04.1996 speciální Praha - BRODARICA AELSEI Iowa Indiana - otevřená - V
08.05.1999 speciální Praha - CATEYUKK KEA Unalaska - otevřená - V
08.05.1999 speciální Praha - D´IDABEL AYWOOD Iowa Indiana - otevřená - V

     PUDL TOY ČERNÝ
16.05.1992 krajská Plzeň - CENAYCA z Astiny zahrady - mladých - V1
13.06.1992 oblastní Rokycany - CENAYCA z Astiny zahrady - mladých - V1, VT
17.10.1992 speciální Plzeň - CENAYCA z Astiny zahrady - mladých - V1, VT

     ALASKAN MALAMUTE
13.06.1992 oblastní Rokycany - BENYOU Tenskvatawa - otevřená - V

     SHELTIE
08.04.1995 Praha - BLUE CINDY z Černé hlásky - mladých - V
06.05.1995 národní Litoměřice - BLUE CINDY z Černé hlásky - mladých - V
20.05.1995 Praha - BLUE CINDY z Černé hlásky - mladých - V2
25.05.1996 oblastní Soběslav - HAPPY El-Fo - mladých - V1
15.06.1996 speciální Řepeč - HAPYP El-Fo - mladých - D
27.10.1996 speciální České Budějovice - HAPPY El-Fo - mladých - V1
01.06.1997 oblastní Soběslav - HAPPY El-Fo - otevřená - V
21.06.1997 speciální Řepeč - HAPPY El-Fo - otevřená - V3
07.03.1998 oblastní České Budějovice - HAPPY El-Fo - otevřená - V1
05.06.2004 krajská Rokycany - VANDA Moravské srdce - mladých - V1, VT
05.06.2004 krajská Rokycany - ARANKA z Rohálova - otevřená - V1, VT
09.10.2004 mezinárodní České Budějovice - VANDA Moravské srdce - mezitřída - VD
14.05.2005 oblastní Plzeň - VANDA Moravské srdce - mezitřída - V1, VT, OV
22.04.2006 mezinárodní České Budějovice - VANDA Moravské srdce - otevřená - V2, res.CAC
13.05.2006 oblastní Plzeň - VANDA Moravské srdce - otevřená - V1, VT, OV
10.06.2006 krajská Rokycany - VANDA Moravské srdce - otevřená - V1, VT, KV
12.05.2007 oblastní Plzeň - OCELOT z Vesničky u hranic - mezitřída - V1, VT, OV
09.06.2007 krajská Rokycany - OCELOT z Vesničky u hranic - mezitřída - V
16.05.2009 krajská Plzeň - COLLIBRI SHARK Iowa Indiana - otevřená - V1, VT, KV, FCI 1. - 1.místo

29.05.2010 krajská Plzeň - FREESIA Stříbrné doly - mladých - V1, VT
28.05.2011 krajská Plzeň - ENTHONY z Otvovické skály - mladých - V1, VT
28.05.2011 krajská Plzeň - WILD BI BLACK z Ďáblovy studánky - otevřená - V1
04.06.2011 národní Klatovy - ENTHONY z Otvovické skály - mladých - V3
04.06.2011 národní Klatovy - WILD BI BLACK z Ďáblovy studánky - otevřená - VD

     BORDER COLLIE
28.08.1999 speciální Praha - BESSY Coly Queen - mladých - VD2
10.10.1999 mezinárodní České Budějovice - BESSY Coly Queen - mladých - V2

     AUSTRALIAN SHEEPHERD
17.05.2008 krajská Plzeň - AMUSED TO DEATH Gentle Mate - mezitřída - V1, VT, KV - FCI 1. - 2.místo
16.05.2009 krajská Plzeň - AMUSED TO DEATH Gentle Mate - otevřená - V1, VT, KV
13.06.2009 národní Klatovy - AMUSED TO DEATH Gentle Mate - otevřená - V1

 ***

děkujeme za poskytnuté fotografie s laskavým svolením paní
 Zuzaně Hodové - ch.st. SRDCOVÉ ESO
a
 Markétě Paslerové - fa BRIT

 a skvělému fotografovi Jirkovi Křivánkovi

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA